ÇALIŞTAY DAVETİ

 

3. ÇALIŞTAYA DOĞRU

Merhaba Sevgili dostlarım,
Bildiğiniz gibi önümüzdeki hafta sonu (12. Ekim 2019 Cumartesi günü) Ulucanlar Cezaevi Müzesi sinema salonunda geleneksel 3. Çalıştayımızı düzenliyoruz.
Bu vesile ile bu yazıyı okuyan tüm canları, bizden eğitim almış olma şartı olmadan, belirtilen tarih ve yerde buluşmaya davet ediyoruz.
Bir aydan fazla bir zamandır çok güzel ve organize bir ekiple tüm ayrıntılar düşünülerek, yoğun bir tempo ile çalışmalarımızı sürdürürken, Allah’ın izni ve inayeti ile son hafta itibarı ile hemen hemen her detay yerli yerine oturdu. Şu an itibarı ile görünen tek eksiklik katılımcıların tam listesi ve bu listedeki net sayıya göre yemek, barınma ve Pazar günü yapacağımız ziyaret için otobüs gibi konular kaldı. Sizlerden ve görevlendirdiğimiz bölge temsilcilerinden istirhamımız bir an önce listelerinizi kesinleştirerek, organizasyon komitesinden sorumlu genel koordinatörümüz Akif OYMANER beye ulaştırmanız.
Sevgili dostlarım, bu teknik bilginin ardından asıl anlatmak istediğim konulara kısaca değinmek istiyorum. Öncelikle akla gelebilecek sorulardan hareket etmek gerekirse; Zira bize benzer sorular soruluyor, bende buradan böylece onları cevaplandırırken, hepinizi de aydınlatmış olayım.
- BU ÇALIŞTAYLARA NE GEREK VAR? Bu sorunun bile sayfalar dolusu cevabı varken, ben sizlere çok kısa ve net cevaplar vermeye çalışacağım. Birincisi bence bu çalıştay HAKK a hizmetin en temiz, en net ve saf hali. Zira Peygamber Efendimiz s.a.v. buyurduğu gibi İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır. İkincisi, İLAHİ FARKINDALIK SIFIR NOKTASI ENERJİSİ MATRİX ve MANYETİK HİPNOZ öğretilerinin kutsiyeti. Üçüncüsü, Bayram ERSOY olarak benim, eğitim verdiğim tüm insanlara bir sözümün ve ahdimin gereğidir. Zira sizlere her birinize teker teker söyledik ki… Siz bizim müşterimiz değil, yol arkadaşlarımızsınız, hatta aile bireylerimizsiniz. Bizi takip ettiğiniz müddetçe tüm bilgilerimiz sizlere sebildir. Dördüncüsü, 60 yıllık ömrümün ahirinde bana zuhur eden bu kutlu ışığın tertemiz bir NİYET istikametinde olabildiğince çok yüreklere ulaşması ve HAKKın HAKİKATİNİN en kestirme yolunda İLAHİ BİR FARKINDALIĞA ulaşılmasıdır.
- Diğer bir soru da; SİZİN BU ÇALIŞTAYLARDAN NE GİBİ BİR MADDİ BEKLENTİNİZ VAR? Yine çok net ve kısa bir cevap vermem gerekirse; aslında çoğunuzun bildiği gibi bizim çalıştaylarımız ücretsiz, kişiler sadece kendi ihtiyaç ve masraflarını karşılamak durumundalar. Bizim herhangi bir ücret talebimiz olmadığı gibi, organizasyon, yer ve sair giderler tamamen bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Bu sorunun cevabı da yukarıda izah ettiğim sebeplerden başka bir şey değil.
- BU ÇALIŞTAYDA NELER SUNULACAK, BİZ KATILIMCI OLARAK NASIL İSTİFADE EDECEĞİZ? Evet, belki de en güzel soru bu. Sevgili dostlarım, bu çalıştaylarda Sıfır Noktası enerjisi ve Manyetik Hipnozun ilk öğrencilerinden son öğrencisine kadar on yıllık kocaman bir birikim ve paylaşımla sizlerin zihinlerinizdeki tüm soruların cevabını bulacaksınız. Asıl önemli olan da bu öğretileri hayatlarına dâhil eden, öğrendiklerini öğrendikleri şekilde, tam olarak kullanan canların çalışmalarından aldıkları mucizevi sonuçları tüm halleri ile (dr. Raporu, röntgen v.s) ve röportajlar şeklinde görüp, izleyecek ve tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız. Bilgi olarak ta bu kutlu öğretilerin iki ana unsuru KUANTUM ve TASAVVUF boyutlarında çok geniş ve derin içerikli sunuların yanı sıra öğretinin geldiği kaynak, onu besleyen tüm kuvveler yoğun bir program halinde sizleri doyuracak. Ayrıca yorulduğunuz aralarda sizlere profesyonel müzisyenlerimizce müzik, ilahi ve şiir dinletileri sunulacak. Kısacası her hal ve ahvalde hepimiz bu muhteşem organizasyondan mutmain olarak, tam olarak doymuş ve mutlu bir şekilde aile olmanın hazzı ve huzuru ile daha da güçlenmiş ve bütünlenmiş olarak ayrılacağız.
Değerli kardeşlerim, bu kutlu AŞK’IN, adanmış ÂŞIKLARI olarak bizler sadece ve sadece ALLAH’IN RIZASININI esas alarak gerçek manada HAKKA HİZMET ETTİĞİMİZE İNANIYOR, ekip olarak bunu boynumuzun borcu sayıyoruz. Bunun etiği bu… Mantığı, matematiği, hesabı kitabı belki de akli bir açıklaması yok.
Hepinize selam ve saygılarımı sunarken son olarak küçük bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.
Değerli yol arkadaşlarım, elbette birçoğumuzun hayatlarında zorluklar var. Bizim kardeşlerimizin çoğunun ekonomik durumları sınırlı. Ben herkesin durumunu biliyorum. Ancak, bu ve benzer konuları mazeret sayıp bu değerli fırsatı kaçırmayın lütfen. Zira yukarıda kısaca değindiğim bu organizasyon, aslında çok daha teferruatlı ve geniş alanlara hitap ediyor ve yılda ancak ir defa tertip edilebiliyor. İstirhamım o ki özellikle profesyonel olarak çalışmak isteyen, bu konularda para kazanmak isteyen canların mutlaka gelmelerini istiyorum.
Kendinizle birlikte tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Yerimiz müsait olduğu müddetçe bir sorunumuz yok. Hayırlı akşamlar diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Bayram ERSOY